2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Ochota
Dodane 17 maja 2024

Amerykańska restauracja zatrudni kierownika sali

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Amerykańska restauracja Jeff’s Pole Mokotowskie poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Sali

Zakres obowiązków:

·         zarządzanie pracą personelu sali – w tym ustalanie grafików, wyznaczanie oraz rozliczanie zadań, motywowanie zespołu,

·         zarządzanie rezerwacjami;

·         zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości;

·         dbanie o atmosferę zespołu restauracji;

·         rozwiązywanie bieżących problemów;

·         rozliczanie remanentu baru co dwa dni

Wymagane kwalifikacje:

·        umiejętność kierowania ludźmi;

·        biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;

·        znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

·        wysoka kultura osobista;

·        punktualność i odpowiedzialność;

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + % od obrotu restauracji)

·         obiady pracownicze oraz zniżka pracownicza 50% na dania z karty podczas dnia pracy

·         Pakiet LUXMED oraz MULTISPORT

·         Pracę w systemie 2/2 (w tygodniu od godz. 11 , weekendy od 10 do zamknięcia restauracji)

Zainteresowane osoby zachęcamy do odwiedzenia restauracji wraz z CV codziennie po godzinie 11 lub prosimy o wysłanie CV poprzez OLX

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami na podstawie otrzymanego CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 903865322