2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 21 maja 2024

Asystent / Asystentka Biura

Wynagrodzenie

2 000 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która odciąży nas w obowiązkach biurowych. :) Praca, jako dorywcza po kilka godzin dziennie lub kilka dni w tygodniu.

Obowiązki:

  • Tworzenie raportów i zestawień jeśli będzie taka potrzeba.

  • Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek.

  • Pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu wszystkich wniosków dotyczących transakcji związanych z klientami.

  • Monitorowanie zapasów materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów.

  • Organizacja spotkań, zarządzanie terminarzem spotkań oraz organizację miejsc spotkań.

  • Utrzymanie biura w czystości i bezpieczeństwie oraz pilnowanie, aby urządzenia biurowe działały sprawnie.

  • Zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze.

  • Wsparcie w ramach komunikacji wewnętrznej.

  • Wspieranie procedur księgowych i budżetowych firmy.

  • Pomaganie współpracownikom, gdy jest to możliwe.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.

  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.

  • Wysoka kultura osobista i dużo pozytywnej energii do codziennych działań.

  • Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność działania pod presją czasu.

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Miłą atmosferę w przyjaznym gronie

Jeśli nie masz doświadczenia na takim stanowisku, ale czujesz, że oferta jest dla Ciebie, to również zapraszamy do złożenia cv. :)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 849501256