2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Asystent ds rekrutacji

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Asystent ds. rekrutacji w dziale rekrutacji pracowników tymczasowych średniego/niższego szczebla. Zajmujemy się rekrutacją pracowników marketów, magazynierów, pracowników produkcji.

Obowiązki:

  • publikacja ogłoszeń, następnie selekcja aplikacji

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych zdalnie oraz stacjonarnie do biura

  • zatrudnienie  Zleceniobiorców, podpisywanie umów bezpośrednio oraz online

  • tworzenie raportów realizacyjnych

  • inne prace zlecone przez Kierownika oddziału

Wymagania:

  • nastawienia na realizację zadań , planów

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży pokrewnej ,bądź Call Center / sprzedaż/ HR

  • samodzielność i szybkości w działaniu

  • dyspozycyjność od zaraz- warunek konieczny

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę chyba, że preferujesz umowę zlecenie

  • benefity medyczne, multisport, ubezpieczenie dodatkowe

  • miłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • pracę na samodzielnym stanowisku

  • możliwości rozwoju

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wolne weekendy

  • praca od pon. do pt. 09:00-17:00

  • praca od zaraz

  • wyjazdy integracyjne

  • miejsce pracy: FallWork ul. Szlak 65.

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.APT6231.Leasing pracowników tymczasowych to model, dzięki któremu nasi klienci mają dostęp do rozbudowanej bazy danych najlepszych kandydatów, którymi mogą błyskawicznie uzupełnić swój podstawowy personel. Agencja Pracy Tymczasowej FallWork oferuje rekrutację i selekcję pracowników tymczasowych zarówno do prac sezonowych, jak i do dużych projektów obejmujących całe działy firmy. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników tymczasowych z takich branż jak logistyka, produkcja, call center, budownictwo i motoryzacja. W naszych bazach znajdują się też kandydaci o rzadkich i specjalistycznych umiejętnościach

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 916631300