2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane Dzisiaj o 06:07

Asystent/ka ds. sprzedaży

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Piekarnio- cukiernia Buczek zatrudni osobę na stanowiska asystent/ka ds. sprzedaży.

Twój zakres obowiązków:

·       obsługa administracyjno-biurowa sklepów

·       bieżąca współpraca z innymi działami w firmie, firmami zewnętrznymi i Zarządem firmy

·       nadzór nad powierzonymi dokumentami

·       organizacja spotkań, w tym koordynacja i umawianie terminów

·       przygotowywanie oraz analiza wskaźników i opracowywanie raportów

·       przygotowanie pism zewnętrznych i wewnętrznych

Nasze wymagania:

·       wykształcenie minimum średnie

·       odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

·       dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office) w tym średnio zaawansowana znajomość MS Excel i urządzeń biurowych

·       zdolności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu

·       umiejętność komunikacji i współpracy

To oferujemy:

·       Atrakcyjne zarobki uzależnione od posiadanego doświadczenia

·       umowa o pracę na 12 miesięcy bez okresu próbnego

·       szkolenia i możliwość rozwoju

·       opiekę medyczną Lux Med

·       ubezpieczenie grupowe

·       paczki świąteczne dla dzieci

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania cv

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 748328628