2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Zblewo
Dodane 21 maja 2024

Asystentka/ Asystent Zarządu Piekarnia Cukiernia Kropek w Zblewie

Lokalizacja

Zblewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

PIEKARNIA CUKIERNIA KROPEK zatrudni osobę na stanowisko Asystentki/ Asystenta Zarządu w siedzibie KROPEK SP. Z O.O. SK w Zblewie.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia administracyjnego i organizacyjnego dla biura Zarządu (wykonywanie zadań organizacyjnych z zakresu obsługi administracyjnej Zarządu i Spółki);

  • Bieżąca obsługa administracyjna firmy;

  • Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań Zarządu;

  • Zarządzanie dokumentacją (w tym: terminowe przygotowywanie pism, raportów, obsługa korespondencji tradycyjnej oraz e-mail),

  • Nadzór nad przepływem informacji w ramach komunikacji zewnętrznej.

  • Obsługa gości odwiedzających siedzibę firmy,

  • Organizacja pracy biura oraz dbanie o jego wizerunek,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS Office;

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem;

  • Kreatywność i zaangażowanie;

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;

  • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie;

Prosimy osoby zainteresowane o wysyłanie Cv bezpośrednio na Olx lub adres mailowy.

Lokalizacja

Zblewo,

Pomorskie

Pomorskie, Zblewo
ID: 919880109