2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Świętokrzyskie
  6. Księgowość - Włoszczowa
Dodane 17 maja 2024

Biuro Podatkowe zatrudni osobę z doświadczeniem w księgach rachunkowy

Lokalizacja

Włoszczowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa zatrudni osobę z doświadczeniem w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Stanowisko: Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa, Włoszczowa, ul. Kusocińskiego 9

Opis stanowiska: Poszukujemy dynamicznej i skrupulatnej osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości firm zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT).

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych.

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS).

  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów księgowych.

  • Analiza i raportowanie danych finansowych na potrzeby zarządu.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości.

  • Doświadczenie w pracy z systemami księgowymi.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze lub pracy hybrydowej.

Informacje dodatkowe: Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Podatkowe Zbigniew Hupa, ul. Kusocińskiego 9, 29-100 Włoszczowa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Włoszczowa,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Włoszczowa
ID: 918990913