2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielona Góra
Dodane 17 maja 2024

Bricomarche Batorego Zielona Góra - sprzedawca

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BRICOMARCHE to międzynarodowa sieć handlowa branży „DOM i OGRÓD” działająca w Polsce od ponad 20 lat ramach Grupy Muszkieterów.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

sprzedawca działu

Miejsce pracy: Zielona Góra, ul. Batorego 81a, 65-735 Zielona Góra, punkt sprzedaży BRICOMARCHE.

ZADANIA:

-dbanie o właściwą ekspozycję towaru

- zamawianie i wykładanie towaru

- profesjonalna obsługa klienta

WYMAGANIA:

- mile widziana znajomość w branży

- wykształcenie zawodowe/średnie/wyższe

- dyspozycyjność

- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie

- sumienność

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowania,

- system szkoleń

- możliwość poznania najwyższych standardów obsługi Klienta,

- możliwość rozwoju w strukturach firmy,

- zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Termin składania aplikacji: 31 maja 2024 r.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918954809