2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Słubice
Dodane 28 maja 2024

Brygadzista działu produkcji/ pakowania

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych,

  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do produkcji/ pakowania

  • odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy i bezpieczeństwo zespołu, szkolenie nowych pracowników,

  • obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami

  • nadzór nad procesem produkcji/ pakowania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ·

  • umiejętność samodzielnie podejmować decyzje, sumienność i komunikatywność motywacja i zaangażowanie do pracy

  • mile widziane wykształcenie min. średnie lub wyższe kierunkowe, predyspozycje do kierowania ludźmi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności i doświadczenia Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

  • Dodatkowa opieka medyczna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych potrzebnych na cele rekrutacji

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 717994081