2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kościerzyna
Dodane 16 maja 2024

Dojenie krów na hali udojowej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościerzyna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Praca przy zwierzętach (np. dojenie krów, karmienie, obsługa zwierząt).
  • Obsługa maszyn rolniczych (np. traktory, ładowarki teleskopowe, paszowozy).
  • Prace polowe (np. uprawa ziemi, siew, zbiory).
  • Prace porządkowe (np. dbanie o czystość i porządek w gospodarstwie).
  • Praca przy produkcji roślinnej (np. podlewania, cięcie).
  • Praca przy produkcji zwierzęcej (np. obsługa dojarki, dbanie o bydło mleczne).
  • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacja sprzętu.
  • Praca przy karmieniu zwierząt i przygotowywaniu paszy.
  • Praca przy obsłudze kafara i innych specjalistycznych urządzeń.
  • Prace sezonowe (np. karczowanie sadu, deptanie kapusty).

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (często wymagane również kat. T lub B+E).
  • Doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym (mile widziane).
  • Umiejętność obsługi maszyn rolniczych.
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Gotowość do pracy fizycznej i chęć do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i dbałość o powierzony sprzęt.
  • Dyspozycyjność (w niektórych przypadkach praca o charakterze dorywczym lub na część etatu).
  • Brak przeciwwskazań do pracy przy zwierzętach (w niektórych ogłoszeniach wymagane jest bycie niepijącym alkoholu).

Lokalizacja

Kościerzyna,

Pomorskie

Pomorskie, Kościerzyna
ID: 918805895