2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warmińsko-mazurskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ostróda
Dodane 17 maja 2024

Doradca Klienta - Bankier w placówce bankowej

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Do nowo otwartej placówki bankowej w Ostródzie poszukujemy kandydatów:

  • posiadających doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych bądź ubezpieczeniowych klientowi indywidualnemu i firmowemu,

  • posiadających umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami,

  • nastawionych na realizację celów,

  • posiadających wykształcenie min. średnie – maturalne,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy bankowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, uzupełnione atrakcyjnym systemem premiowym,

  • okres przygotowania i wdrożenia do zadań,

  • jasno określoną ścieżkę kariery i awansu,

  • rozwój kompetencji miękkich, poprzez szkolenia centralne i wsparcie trenera regionalnego,

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w banku bez doświadczenia w branży,

  • pracę w energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja klienta jest priorytetem.

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,

  • sprzedaż produktów i usług bankowych,

  • aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,

  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 918960635