2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Skoczów
Dodane 23 maja 2024

Doradca w Punkcie Obsługi Klienta Finansowania Fabrycznego, Żory

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SILTRUCK, Autoryzowany Dealer pojazdów marki IVECO, poszukuje kandydata na stanowisko Doradcy w Punkcie Obsługi Klienta Finansowania Fabrycznego w Żorach

Zadania na stanowisku:

  • - bieżąca bezpośrednia obsługa Klientów Finansowania Fabrycznego,

  • - aktywna sprzedaż produktów finansowych (pożyczka, leasing),

  • - dobór oferty adekwatnej do potrzeb Klienta, Przygotowanie ofert finansowych (kalkulacje, oferty, wnioski),

  • - przygotowanie kompletnej dokumentacji kredytowej,

  • - obsługa posprzedażna,

  • - budowanie trwałych relacji z Klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • - dobrej organizacji pracy oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • - doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta,

  • - umiejętności prowadzenia rozmowy z Klientem oraz badania potrzeb Klienta,

  • - komunikatywności,

  • - wysokiej kultury osobistej,

  • - umiejętności pracy w zespole,

  • - bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • - prawa jazdy kat. B

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • - wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • - pakiet szkoleń wstępnych,

  • - możliwość rozwoju własnych kompetencji,

  • - niezbędne narzędzia pracy (wyposażone stanowisko biurowe),

  • - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • - pracę stacjonarną i spotkania u Klientów.

  • Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozostałym kandydatom dziękujemy za okazane zainteresowanie.

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 918944368