2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warmińsko-mazurskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Orneta
Dodane 15 maja 2024

Doradca Żywieniowy

Lokalizacja

Orneta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukuje doświadczonego i zaangażowanego doradcę żywieniowego dla krów mlecznych do pracy na terenie powiatów elbląskiego, ostrodzkiego i iławskiego.

*Obowiązki:*

- Opracowywanie spersonalizowanych planów żywieniowych dla stad krów mlecznych.

- Monitorowanie i ocena stanu odżywienia krów oraz rekomendacja odpowiednich zmia.

- Doradztwo w zakresie prawidłowego żywienia, w tym dobór oraz dawkowanie pasz .

- Współpraca z właścicielami ferm w celu optymalizacji procesów żywieniowych i poprawy wydajności mlecznej.

*Wymagania:*

- Wykształcenie wyższe z zakresu zootechniki, żywienia zwierząt lub pokrewnych dziedzin.

- Doświadczenie w pracy jako doradca żywieniowy dla krów mlecznych.

- Znajomość potrzeb żywieniowych krów mlecznych oraz aktualne trendy w dziedzinie żywienia zwierząt.

- Umiejętność analizy danych związanych z produkcją mleka i żywieniem krów.

- Umiejętność efektywnej komunikacji z właścicielami ferm oraz zespołem hodowlanym.

- Umiejętność pracy w terenie oraz prowadzenie środeka transportu.

*Oferujemy:*

- Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z branży hodowlanej.

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

- Narzędzia i wsparcie niezbędne do skutecznej pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Orneta,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Orneta
ID: 916855046