2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Opolskie
  6. Pozostałe - Kolonowskie
Dodane 22 maja 2024

DOSTAWCA w Pizzerii w Kolonowski - od 27,70zł/h brutto

Wynagrodzenie

27,70 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kolonowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Oferta skierowana do młodych, energicznych osób.

Oferujemy pracę weekendową lub na cały etat (od wtorku do niedzieli lub od piątku do soboty) w godzinach 13:00-22:00 lub 17:00-22:00 (według grafiku).

Wymagania:

-książeczka sanepidowska

-dyspozycyjność (w weekendy !)

-punktualność

-znajomość topografii

-kultura osobista

-język polski na poziomie komunikatywnym

-sumienność i pracowitość

-prawo jazdy kategorii B (umiejętność prowadzenia auta)

Obowiązki:

-dostarczanie posiłków pod wskazany adres -dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz samochodzie

-przyjmowanie zamówień telefonicznych

-składnie kartonów

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie miesięczne w terminie

- stawka godzinowa: 27,70 brutto/h

- rodzaj umowy: zlecenie lub umowa o pracę

- zniżka na posiłek pracowniczy

- rozwożenie zamówień firmowym samochodem

CV prosimy przesyłać przez portal OLX.

Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Szczegóły zatrudnienia omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej

Lokalizacja

Kolonowskie,

Opolskie

Opolskie, Kolonowskie
ID: 918576064