2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki
Dodane 16 maja 2024

Drukarz Pomocnik

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukiwana osoba na stanowisko: DRUKARZ POMOCNIK

Twoje kluczowe zadania:

  • przygotowanie materiałów do produkcji,

  • obsługa cyfrowych urządzeń drukujących,

  • obsługa, nadzorowanie i bieżąca kontrola poprawności oraz terminowości wykonywanych wydruków na maszynach,

  • odpowiedni dobór materiałów do druku i ich wykorzystanie,

  • przezbrajanie i przygotowywanie maszyn do druku,

  • utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami.

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym,

  • dokładność oraz dbałość o szczegóły,

  • dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • rodzaj umowy - umowa o pracę,

  • możliwość nabycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia w branży poligraficznej,

  • pracę w zintegrowanym, pewnym i wydajnym zespole,

  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV lub samego zgłoszenia poprzez aplikację OLX.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 739339205