2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Warmińsko-mazurskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Ełk
Dodane 16 maja 2024

Ełk - Merchandiser Mobilny, projekt letni firmy PepsiCo

Wynagrodzenie

5 263 - 5 339 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

SAVOIR Group Sp. z o.o. jesteśmy Firmą o zasięgu ogólnopolskim, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy zarówno na terenie dużych sieci handlowych jak i punktów sprzedaży detalicznej czy HoReCa.

Obecnie w związku z realizacją projektu LATO 2024 dla jednego z naszych kluczowych Klientów Firmy PepsiCo poszukujemy kandydatów na stanowisko: MERCHANDISER MOBILNY

ZATRUDNIENIE POD PROJEKTEM – od 10 czerwca do 23 sierpnia 2024

Sugerowane miejsce zamieszkania: Ełk i okolica.

Trasówka przebiega przez lokalizacje: Mikołajki - Augustów - Ruciane-Nida

Oczekiwania wobec kandydata:

- doskonała organizacja własnej pracy

- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (przez co najmniej 8 godzin)

- dyspozycyjność w terminie od 10 czerwca do 23 sierpnia 2024

- prawo jazdy kategorii B (konieczne jest doświadczenie w prowadzeniu samochodu minimum przez ostatni rok)

- wykształcenie minimum średnie

- mile widziane jest posiadanie aktualnej książeczki (lub orzeczenia lekarskiego) dla celów sanitarno-epidemiologicznych, ale nie jest to wymóg konieczny

Główne zadania do wykonania:

- obsługa i merchandising w punktach sprzedaży detalicznej w danym rejonie wg. tzw. trasówek (czyli kontrola dat ważności produktów (zasada FIFO) i uzupełnianie półek produktami firmy PepsiCo)

- raportowanie pracy w aplikacji mobilnej PepsiCo (telefon służbowy z dostępem do internetu)

- inne zadania zlecone przez Kierownika Regionu/Przedstawiciela firmy PepsiCo związane z wykonywaniem serwisu

Oferujemy:

- umowa zlecenie

- praca od poniedziałku do piątku, początek pracy zazwyczaj w godz. 7:00~8:00 – (do ustalenia z kierownikiem)

- czas trwania dnia pracy: w zależności od długości trasówki na dany dzień, (ok. 7-9 godzin)

- samochód służbowy + karta paliwowa + telefon z kartą do internetu (raportowanie pracy w aplikacji mobilnej PepsiCo)

Zdobyte na tym stanowisku doświadczenie może być bardzo pomocne podczas aplikacji na stanowiska Przedstawicieli Handlowych w różnego rodzaju Firmach (zwłaszcza jeśli jednym z wymogów jest posiadanie doświadczenie np. na stanowisku Przedstawiciela Handlowego).

Oferta aktualna od czerwca 2024.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Prosimy o dodanie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 918666165