2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Wielkopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Poznań
  7. Rehabilitacja i masaż - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Wynagrodzenie

100 - 120 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Poszukujemy fizjoterapeuty/fizjoterapeutki do prowadzenia indywidualnych zajęć rehabilitacyjno – usprawniających metodą NDT Bobath dla dzieci w powiecie śremskim.

Obowiązki:

  • organizowanie indywidualnych zajęć dla dzieci metodą NDT Bobath w gabinecie/ zakładzie rehabilitacji/ fizjoterapii lub w warunkach domowych w miejscu zamieszkania;

  • rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z realizowaną usługą.

Wymagania:

  • wyksztalcenie wyższe magisterskie na kierunku fizjoterapia - dokument potwierdzający wykształcenie - dyplom ukończenia studiów,

  • uprawnienia do prowadzenia zajęć rehabilitacyjno – usprawniających metodą NDT Bobath - potwierdzone stosownym certyfikatem,

  • roczne doświadczenie w prowadzeniu rehabilitacji metodą NDT Bobath.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (praca dodatkowa - umowa zlecenie);

  • możliwość współpracy do grudnia 2025 r.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918698734