2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Barlinek
Dodane 28 maja 2024

HaCon zatrudni pracowników Lakierni- Pomocnik malarza/ Malarz

Wynagrodzenie

5 800 - 6 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Barlinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracodawca: HaCon Sp. z o.o. w Barlinku

Stanowisko: Pomocnik malarza/ Malarz produkcyjny- lakiernik

Obowiązki:

1.      Przygotowanie odlewu do malowania poprzez szpachlowanie i docieranie, polerowanie odlewów

2.      Przygotowanie farby i lakieru do malowania

3.      Malowanie i lakierowanie natryskowe odlewów zgodnie z wykazem i instrukcją malowania

4.      Obsługa i konserwacja sprzętu wykorzystanego podczas pracy

5.      Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

1.      Mile widziane doświadczenie w lakierowaniu na gładko i mokro

2.      Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

3. Praca nie tylko dla mężczyzn, zapraszamy również kobiety

Oferujemy:

1.      Umowa o pracę z firmą o stabilnej sytuacji na rynku pracy

2.      Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Klauzula zgody RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HaCon Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko - Malarz produkcyjny- lakiernik

Lokalizacja

Barlinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Barlinek
ID: 753319690