2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubuskie
  6. Pozostałe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 24 maja 2024

Handel obnośny. Darmowe Zakwaterowanie. Praca nad morzem

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu! Praca w Handlu Obnośnym na Plaży

Czy lubisz pracować na świeżym powietrzu? Poszukujemy entuzjastycznych i komunikatywnych osób do pracy w handlu obnośnym na plaży!

Jest to świetna okazja, aby dołączyć do dynamicznego zespołu i zarabiać podczas spędzania czasu na plaży.

Opis stanowiska:

Jako sprzedawca w handlu obnośnym będziesz promować i sprzedawać nasze produkty na plaży .

Twój obszar działania będzie obejmować plaże  w Pobierowie, Rewalu i Niechorzu.

Będziesz mieć okazję nawiązywać kontakty z klientami i rozwijać umiejętności sprzedażowe.

Wymagania:

Dobra prezencja i umiejętności komunikacyjne.

Pozytywne nastawienie

Oferujemy:

DARMOWY NOLCEG

Atrakcyjny system wynagradzania prowizyjnego. Około 25% od sprzedaży.

Średnia dniówka waha się w granicach 400-500 zł

Możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych i sprzedażowych.

Przyjazną atmosferę pracy na plaży.

Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z handlem obnośnym na plaży już dziś! Skontaktuj się w wiadomości prywatnej bądź telefonicznie 5-1-0-4-2-9-1-1-8

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918855635