2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Bemowo
Dodane 30 maja 2024

Inżynier Budowy - *budowa w Warszawie*

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Praca na stanowisku Inżyniera Budowy przy budowie obiektów mieszkalnych dla ludności w Warszawie.

Kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne budowlane

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • doświadczenie w zakresie konstrukcji żelbetowych mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość pracy przy ciekawych projektach na terenie m.st. Warszawy

  • niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon)

  • samochód służbowy

Obowiązki:

  • Analiza dokumentacji technicznej.

  • Organizowanie przebiegu prac budowlanych.

  • Koordynowanie prac  brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót (dotyczy również podwykonawców).

  • Prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn.

  • Przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót.

  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej.

  • Przygotowywanie obmiarów do wyceny, a także współudział w trakcie przygotowania oferty przetargowej.

  • Zamawianie materiałów i urządzeń budowlanych oraz monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawianego towaru.

  • Wykonywanie innych czynności  poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio ze stanowiskiem lub kwalifikacjami na stanowisku  Inżyniera Budowy

Prosimy o podanie, kiedy może Pan/Pani rozpocząć pracę w pełnym wymiarze.

Preferowany termin rozpoczęcia pracy: jak najszybciej

Prosimy o podanie oczekiwań finansowych i rodzaju preferowanej umowy (faktura, umowa zlecenie, umowa o pracę).

CV wraz z listem motywacyjnym oraz z uwzględnieniem odpowiedzi na powyższe pytania prosimy przesłać Aplikując w olx.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 897676182