2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Psie Pole
Dodane 30 maja 2024

Inżynier Budowy Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

·        Nadzór nad powierzonym kontraktem

·        Wspieranie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji

·        Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami

·        Bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

·        Sporządzanie i realizację harmonogramu budowy,

·        Analizę dokumentacji techniczno-projektowej,

·        Przygotowanie zamówień materiałowych i nadzór nad ich dostawą na plac budowy,

·        Sporządzanie sprawozdań z realizacji,

·        Współpracę z biurem projektowym.

Wymagania:

·        Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·        Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

·        Uprawnienia SEP

·        Obsługa programów Microsoft Office,

·        Umiejętność pracy w zespole,

·        Odpowiedzialność i sumienność,

·        Silna motywacja do działania,

·        Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

·        Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki,

·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

·        Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport),

·        Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,

·        Odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

 Miejsce pracy: teren Polski

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 918708202