2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Piaseczno
Dodane 29 maja 2024

Junior Billing Analyst

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację na projekty polskie i zagraniczne. Obecnie do zespołu naszego stałego Klienta Apeople Poland poszukujemy nowej osoby na stanowisko Junior Billing Analyst

Obowiązki:

·         przetwarzanie i analizowanie danych w programie MS Excel

·         przygotowywanie zestawień do fakturowania klientów firmy

·         przygotowywanie doraźnych raportów, analiz na życzenie przełożonego

·         wsparcie analityczne dla Działu Księgowości

·         dbanie o prawidłowy obieg dokumentów pracowniczych w programie SharePoint

 Nasze oczekiwania i wymagania:

·         Doskonała umiejętności komunikacyjne w języku angielskim w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego będzie atutem

·         Dobra praktyczna znajomość programów Excel i Microsoft Office

·         Umiejętność budowania relacji ze współpracownikami, menadżerami i podmiotami zewnętrznymi

·         Zorientowanie na wynik i dbałość o szczegóły

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

·         Najlepiej wykształcenie wyższe ze szczególnym naciskiem na księgowość, finanse lub administrację.  Alternatywnie równoważne, progresywne doświadczenie zawodowe

·         Umiejętność ustalania priorytetów, zdolności analityczne, nastawienie „mogę to zrobić” i zdolność do wielozadaniowości

 Oferujemy:

·         Pracę stacjonarną w naszym biurze w Starej Iwicznej (Piaseczno)

·         Praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 i 09:00-17:00 (w zależności od zmiany),

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (chyba, że jesteś studentem/studentką i preferujesz umowę zlecenie, jesteśmy w tym zakresie elastyczni),

·         Wynagrodzenie brutto: 5 500-6 000 zł (w zależności od doświadczenia),

·         Zatrudnienie od „już”,

·         Standardowe dodatki takie jak: dodatek na dojazd do pracy, coroczny bonus urodzinowy, bezpłatna opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższej rodziny, karta MultiSport w 75% finansowana przez pracodawcę, świeże owoce i wsparcie ze strony współpracowników każdego dnia