2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 14 maja 2024

Kasjer sprzedawca sklep spożywczy

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteś sumienną i energiczną osobą? :) To praca dla Ciebie!

Jeżeli chcesz przystąpić do naszej kadry zachęcam Cię do aplikacji.

Praca w systemie dwuzmianowym w sklepie Polskie Delikatesy Dwójka

I ZMIANA- 06:00-14:00

II ZMIANA 13:30-21:00

Co druga sobota pracująca w godzinach 07:00-18:00

Nasi pracownicy bardzo doceniają to, że nasze sklepy są najkrócej otwartymi sklepami w mieście.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • dbałość o właściwą ekspozycję towarów,

  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy,

  • obsługa kasy fiskalnej,

  • wykładanie towaru,

  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie.

Obowiązki na stanowisku:

  • zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • otwartość na kontakt z klientem,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność,

  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • szkolenie - profesjonalne wdrożenie i wsparcie,

  • system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych - sprzedaż sugerowana

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • warsztaty integracyjne

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 869313824