2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Mielno
Katarzyna
Dodane 29 maja 2024

Kelner - Molo Park - praca sezonowa

Lokalizacja

Mielno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy kelnera / kelnerki do naszego zespołu Molo Park Mielno!

Opis stanowiska

  • sprawna i przyjazna obsługa Gości,

  • dbanie o wysoki standard obsługi,

  • dbanie o wizerunek obiektu.

Wymagania

  • miła aparycja, przyjazne nastawienie,

  • sumienne wykonywanie obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracę w profesjonalnym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych)”

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 918471340