2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Brzeźno
Dodane 17 maja 2024

Kelnerka, Pizzerman

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć !

Poszukujemy osób chętnych do pracy sezonowej do obsługi klienta w dwóch punktach gastronomicznych :

  • Brzeźno plaża - budka,

  • Jastarnia - lokal

Poszukujemy osoby uśmiechniętej, z pogodnym usposobieniem i podejściem do klienta. Osoby, która lubi pracę z ludźmi, dobrze czuje się wśród ludzi, oraz takiej, która z zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem zachęci każdego do odwiedzenia naszej Pizzerii :)

PREFERUJEMY :

  • osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane - zapewnimy pełne szkolenie,

  • osoby uśmiechniętej, potrafiące nawiązać kontakt oraz pozytywne relacje z klientem, a także osoby, którym sytuacje kryzysowe nie spędzają snu z powiek, a wręcz odwrotnie pokażą, że nic co straszne nie jest im obce,

  • mile widziane doświadczenie w znajomości obsługi systemu POS, oraz terminali.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • punktualność,

  • dyspozycyjność w weekendy i święta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • obsługa gości,

  • przyjmowanie zamówień i doradztwo w wyborze dań i napojów,

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Orientacyjne godziny pracy to 12:00 - 21:00

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

OFERUJEMY !!!

Pracę w przesympatycznym zespole, z młodym i doświadczonym szefostwem. Pracę o umowę zlecenie, zakwaterowanie. Dokładny czas pracy będzie uzgodniony po zebraniu całej ekipy. Gratisy i rabaty na jedzonko w przerwie jak i po pracy.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą CV prosimy przesyłać na adres email i to niezwłocznie. Szczegółowe informację udzielmy kontaktując się z Nami pod numerem telefonu.

Mile widziani tegoroczni maturzyści, studenci i wszyscy inni :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 918945174