2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 17 maja 2024

Kierownik serwisu klimatyzacji , wentylacji, chłodnictwa

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Główne obowiązki:

  • Koordynacja zleceń serwisowych wentylacji i klimatyzacji

  • Nadzór nad pracą ekip serwisowych

  • Ofertowanie i wycena napraw

  • Kontakt z podwykonawcami

  • Współpraca z klientami korporacyjnymi i detalicznymi

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz min. dwu letnie doświadczenie w branży serwisowej/instalacyjnej

    ( klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)

  • Posiadasz merytoryczną znajomość zagadnień z dziedziny automatyki obiektowej oraz serwisu

  •  Posiadasz umiejętność w prowadzeniu procesu serwisu w zakresie HVAC

  • Obsługujesz pakiet Microsoft Office

  • Potrafisz pracować w zespole oraz zarządzać grupą serwisantów podczas cyklicznych przeglądów i konserwacji wynikających z umów serwisowych

  • Jesteś odpowiedzialny

  • Jesteś chętny podejmować wyzwania

  • Posiadasz aktualne uprawnienia SEP

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat

  • Stabilną pracę w firmie z prawie 30 letnim stażem w branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon komórkowy

  • Samochód służbowy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 727752903