2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Szklarska Poręba
Dodane 17 maja 2024

Konserwator/Złota Rączka

Lokalizacja

Szklarska Poręba

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma ogólnopolska Specjalizująca się w profesjonalnym zarządzaniu najmem krótkoterminowym i długoterminowym nieruchomości obecnie poszukujemy do naszego zespołu Konserwatora/Złotej Rączki

Obowiązki:

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek technicznych.

  • Dbanie o utrzymanie mieszkań w odpowiednim stanie technicznym.

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania firmy.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych działań konserwacyjnych i naprawczych.

  • Sugerowanie zmian w procesach konserwacji w celu zwiększenia efektywności i wydajności pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy jako konserwator lub pracownik techniczny

  • Umiejętności diagnozowania i naprawy usterek technicznych.

  • Samodzielności w działaniu i dbałości o powierzone mienie i urządzenia.

  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności.

  • Chęci do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich umiejętności technicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Szklarska Poręba,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Szklarska Poręba
ID: 918997554