2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ełk
Dodane 17 maja 2024

Konsultant ds. Przetargów Publicznych i Relacji Biznesowych

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PUP Euroasfalt Sp. z o.o. zatrudni Konsultanta ds. Przetargów Publicznych i Relacji Biznesowych.

Dołącz do dynamicznego zespołu jako Konsultant ds. Przetargów Publicznych i Relacji Biznesowych.

Jeśli masz chęć rozwijać się w dynamicznym środowisku i czerpać satysfakcję z budowania relacji biznesowych, to jesteśmy miejscem dla Ciebie! Euroasfalt, renomowana firma z sektora innowacyjnych rozwiązań dla inteligentnych miast, poszukuje osoby na stanowisko Konsultant ds. Przetargów Publicznych i Relacji Biznesowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Rynkowe wynagrodzenie w formie stałej podstawy na umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia oraz prowizje, które wzrastają wraz z Twoimi osiągnięciami.

  • Benefity pozapłacowe: Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń, środowisko pracy wspierające rozwój osobisty, elastyczne godziny pracy.

  • Stabilność zatrudnienia: Perspektywa długofalowej współpracy w firmie która działa już ponad 30 lat na rynku i posiada ugruntowaną pozycję.

  • Wsparcie i narzędzia pracy: Zapewniamy niezbędne szkolenia oraz narzędzia do efektywnej pracy.

  • Dynamiczne środowisko pracy: Codzienne wyzwania, możliwość zdobywania nowych umiejętności i rozwijania się w różnych obszarach.

Obowiązki:

  • Kontakt z administracją publiczną: Budowanie relacji z instytucjami publicznymi, analiza dokumentacji przetargowej i składanie ofert.

  • Praca z dokumentami: Zapewnienie kompleksowej obsługi dokumentacyjnej procesu sprzedażowego.

  • Nawiązywanie relacji biznesowych: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o satysfakcję klientów.

  • Rozwój i uczenie się: Stałe doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy na temat branży oraz procesów handlowych.

Wymagania:

  • Chęć nauki i rozwijania się: Nie wymagamy doświadczenia w branży, ale oczekujemy otwartości na naukę i chęci zdobywania nowych umiejętności.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne: Umiejętność budowania relacji oraz prowadzenia skutecznych negocjacji.

  • Gotowość do przejęcia odpowiedzialności za powierzone obowiązki oraz zaangażowanie się w realizację celów firmy z determinacją i zaangażowaniem.

  • Znajomość pakietu MS Office: Podstawowa znajomość Excela oraz umiejętność pracy z dokumentami.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą wyzwania i gotową do działania, aplikuj już dziś! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijaj swoją karierę!

Miejsce pracy: Ul. Długa 1A, Stare Juchy,  możliwe wyjazdy w Polskę

Prosimy o dodanie klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 918920820