2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Świętokrzyskie
  5. Budowa / remonty - Dębska Wola
Dodane 16 maja 2024

Koordynator ds. Przetargów i Postępowań Ofertyzacyjnych

Lokalizacja

Dębska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko:

  • Koordynator ds. Przetargów i Postępowań Ofertyzacyjnych

Obowiązki:

Prowadzenie i Rejestr Postępowań Przetargowych

Przygotowywanie i Redagowanie składanych ofert

Sporządzanie Finalnych Zestawień Kosztorysowych na bazie pracy Zespołu Inżynieryjnego

Pozyskiwanie ofert z rynku od Podwykonawców.

Monitoring Wyników i Stały kontakt z Odbiorcami.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne inżynieryjne,

Doświadczenie na podobnym lub samodzielnym stanowisku w obszarze ofertowania lub realizacji projektów,

Motywacja i zaangażowanie w realizowane projekty,

Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy,

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracę w stale rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,

Możliwość poznania nowych technologii i współpracę z liderami budującymi przemysł ciężki,

Niezbędne narzędzia w pracy,

Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy.

Lokalizacja

Dębska Wola,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Dębska Wola
ID: 777454365