2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Krzyki
Dodane 15 maja 2024

Koordynator działu marketingu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta - ogólnopolskiego dewelopera poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator działu marketingu

Miejsce pracy: Wrocław

Współpraca B2B

Zadania kluczowe:

- tworzenie strategii oraz planów marketingowych dla sprzedaży

- odpowiedzialność za przygotowanie materiałów marketingowych

- zarządzanie i koordynacja współpracy z podwykonawcami działań marketingowych

- ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu generowania leadów

- udział w budowaniu świadomości marki na rynku

- przygotowanie i odpowiedzialność za budżet marketingowy

- analiza trendów rynkowych i danych sprzedażowych

Wymagania:

- samodzielność i min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu

- doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, freelancerami

- znajomość narzędzi i technik e-marketingu

- umiejętność wykorzystywania narzędzi AI

- mocne kompetencje społeczne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- umiejętność określania i realizacji priorytetów

- kreatywność i potrzeba sprawczości oraz przejmowania inicjatywy,

- konsekwencji i dynamizmu w działaniu

- gotowość do podróży służbowych

- znajomość branży deweloperskiej będzie atutem

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918447508