2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 08 maja 2024

Koordynator recepcji - różne lokalizacje

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć,

Poszukujemy pracownika na cały etat na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy.

Lokalizacja: Śródmieście/Mokotów.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie grafikiem zastępstw

  • Praca na recepcjach w ramach zastępstw w różnych obiektach biurowych (warunek konieczny)

  • Kompleksowa obsługa pracowników biura, budowanie i rozwijanie pozytywnych relacji

  • Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej -  dokumentów, paczek, przesyłek kurierskich

  • Bieżąca obsługa połączeń telefonicznych

  • Rezerwacje sal konferencyjnych na terenie biura oraz nadzór nad ich poprawnym stanem

  • Dokonywanie rezerwacji dla pracowników biura (miejsca parkingowe, delegacje)

  • Generowanie zamówień na cateringi, art. spożywcze, biurowe

  • Wydawanie kart dostępu dla gości oraz utrzymanie odpowiednich rejestrów wydanych kart

  • Prace administracyjno-biurowe (wsparcie procesów biurowych, procesowanie dokumentacji, współpraca z dostawcami)

  • Wspieranie wydarzeń organizowanych na przestrzeni biura

  • Dodatkowe prace zlecone przez Koordynatora Usług Recepcyjnych

 Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2

  • Elastyczność i akceptacja pracy w różnych lokalizacjach

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne

  • Otwartość i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Punktualność

  • Znajomość obsługi komputera oraz MS Office

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na recepcji :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Prace w godzinach 8-16, 10-18

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Pakiet Multi Sport lub Medicover Sport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 866510814