2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdynia
  7. Księgowość - Mały Kack
Dodane 17 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

Doświadczenie  w prowadzeniu pełnej księgowości

Znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego

Umiejętności sporządzania analiz danych statystycznych

Sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

Prowadzenie księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca księgowego i roku obrachunkowego

Odpowiedzialność za kompleksową realizację zadań w obrębie księgowości i kadr

Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)

Monitorowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych Bieżąca sprawozdawczość

Odpowiedzialność za wszystkie procesy księgowe w Spółce

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie

Pracę w kameralnym zespole i niekorporacyjną atmosferę pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie

CV zawierające opis doświadczenia zawodowego wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać elektronicznie na adres mailowy podany w ogłoszeniu.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 918864344