2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 31 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

6 800 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Podatkowa sp. z o.o. to biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe i kadrowo płacowe dla przedsiębiorstw.

Jesteśmy stabilną firmą, działającą od 2014 roku, z ugruntowaną pozycją wśród Klientów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa / Księgowy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości Klientów firmy,

  • sporządzanie deklaracji CIT, PIT, VAT,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • kontakt z klientami i urzędami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia (w zależności od preferencji kandydata),

  • możliwość rozwoju zawodowego na stanowisku księgowym, a także możliwość wewnętrznego awansu,

  • szkolenia,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji wśród klientów

  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,

  • samodzielność, rzetelność i zaangażowanie,

  • wykształcenie kierunkowe albo w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym,

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego albo mailowo na adres kontakt[at]grupapodatkowa.com.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 747273937