2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Bałuty
Dodane 07 maja 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ATAXAUDYT SP Z O.O. to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, świadczące kompleksowe usługi księgowe dla firm z różnych branż. Z powodu rozszerzenia naszej działalności poszukujemy doświadczonego i odpowiedzialnego Księgowego/Księgowej, który/a dołączy do naszego zespołu.

W swojej działalności opieramy się na sprawdzonych rozwiązaniach.

Korzystamy z najlepszych na rynku programów komputerowych, serwisów informacyjnych oraz specjalistycznej prasy. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach. W roku 2020 wdrożyliśmy system Saldeo-smart, który poprzez automatyzację ułatwia pracę księgowych oraz kontakt z klientem. Wdrożyliśmy także rozwiązania umożliwiające pracę zdalną.

Dla pracowników oferujemy przestronne, nowoczesne biuro z nowym sprzętem komputerowym, do dyspozycji pracowników w pełni wyposażona kuchnia i pyszna kawa.

Kogo szukamy

Poszukujemy osób samodzielnych, ale potrafiących pracować w zespole, skrupulatnie wykonujących swoją prace, ale szukających możliwości jej ułatwienia, posiadających wiedzę i doświadczenie, ale otwartych na nowe informacje. Jeżeli jesteś osobą, która lubi pracę w księgowości i dąży do doskonalenia swoich kwalifikacji, to praca z nami może stanowić dla Ciebie realną szansę rozwoju.

Obowiązki:

•          Prowadzenie uproszczonej księgowości dla klientów firmy,

•          Sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów finansowych,

•          Przygotowywanie miesięcznych zestawień oraz zeznań

•          Współpraca z klientami w zakresie rozliczeń i dokumentacji księgowej,

•          Weryfikacja zgodności dokumentów z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi.

Wymagania:

•          Doświadczenie na podobnym stanowisku

•          Mile widziane wykształcenie kierunkowe (preferowane: finanse i rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne),,

•          Znajomość przepisów podatkowych i prawa finansowego,

•          Komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność,

•          samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach,

Oferujemy:

•          Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej od 2000 roku

•          Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

•          Wsparcie biegłego rewidenta

•          Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych,

•          Przyjazne środowisko pracy i współpracę z profesjonalnym zespołem.

•          Coroczna premia

•          Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 916664017