2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Golęcino
Dodane 29 maja 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole oraz współpraca z innymi działami i zespołami wewnątrz firmy,

  • weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych,

  • bieżąca analiza i kontrola poprawności zapisów na kontach księgowych,

  • wyliczanie podatku CIT i VAT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań GUS,

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, GUS, audytorzy itd.

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze firmy

  • Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),

  • znajomość wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,

  • wiedza na temat zmian w przepisach – umiejętność ich analizowania,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych spółek

  • doświadczenie w dekretowaniu i księgowaniu dokumentów (faktur zakupu, faktur sprzedaży, WNT, WDT, import usług i towarów, itp.),

  • wiedza i doświadczenie w zakresie sporządzania rocznych sprawozdań finansowych,

  • znajomość programów pakietu MS Office,

  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

  • zdolność do podejmowania inicjatywy,

  • mile widziana znajomość systemu MS Dynamics BC / Navision

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energii odnawialnych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 918474257