2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Ostrzeszów
Dodane 17 maja 2024

Księgowy/księgowa

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego,

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur zakupu (krajowej i zagranicznej),

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz kontrahentami,

  • analiza zapisów i sald kont księgowych,

  • wprowadzanie i księgowanie rmk i rmp,

  • nadzór nad gospodarką magazynową (księgowanie i uzgadnianie zapisów kont księgowych z obrotami magazynowymi),

  • sporządzanie sprawozdań do GUS,

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca/ roku,

  • współpraca ze wszystkimi działami spółki,

  • inne zadania wyznaczone przez przełożonego i Zarząd

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • bardzo dobra obsługa programów MS Office w szczególności Excel,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi (ERP XL),

  • znajomość prawa podatkowego i zagadnień finansowo-księgowych oraz umiejętność zastosowania w praktyce

  • systematyczność, rzetelność, terminowość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w miłym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • benefity pozapłacowe,

  • nieformalny dress code,

  • praca w międzynarodowym środowisku

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 918890132