2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Opole
Dodane 17 maja 2024

Kucharz/Kucharka, Opole, ul. Żerkowicka

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opolanka Restaurant & Leisure to miejsce tworzone z pasją. Chcemy podejmować naszych gości z uśmiechem na twarzy i oferować im jak najlepsze doznania. Wierzymy, że przyczynia się do tego zgrany, stały i doświadczony personel. Obecnie, w związku z uruchomieniem nowoczesnego obiektu bankietowego połączonego z restauracją poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

Kucharz/Kucharka

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Przygotowywanie potraw dla gości restauracji, na przyjęcia okolicznościowe i cateringi

  • Wykonywanie poleceń Szefa Kuchni

  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni

  • Przestrzegania przepisów sanitarnych oraz BHP

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zamiłowania do gotowania oraz praktycznych umiejętności w tym zakresie

  • Sympatycznej osobowości

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Dyspozycyjności również w weekendy

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności

  • Umowę o pracę

  • Wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu

  • Bezpłatny posiłek

  • Przyjazną atmosferę i dbanie o integrację zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez olx.

Informujemy, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 835754252