2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 02 maja 2024

Kucharz - pomoc kuchenna Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę - Kucharz w Legendarnym Klubie Rocker

Stanowisko: Kucharz / pomoc kuchenna

Lokalizacja: Szczeciński Klub Rocker

Poszukujemy kreatywnego i doświadczonego kucharza do naszego zespołu, który specjalizuje się w przygotowywaniu pysznych dań z grilla opalanego węglem oraz owoców morza z nutą kuchni tex mex.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza, preferowane doświadczenie w przygotowywaniu steków z grilla i dań z owoców morza

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

  • Kreatywność i pasja do gotowania

  • Umiejętność współpracy z zespołem

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z menu klubu

  • Zapewnianie świeżości i smaku potraw

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia doskonałości kulinarnych

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w kultowym miejscu

  • Możliwość rozwijania umiejętności kulinarnych i eksperymentowania w kuchni

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy

Jeśli jesteś pasjonatem kuchni, lubisz tworzyć wyjątkowe dania oraz chcesz dołączyć do znakomitego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wyślij swoje CV!

Niezwłocznie podejmij krok w drodze do kulinarnych wyzwań wraz z nami w Legendarnym Klubie Rocker!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 915870120