2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Gogolin
Dodane 31 maja 2024

Magazynier Gogolin- możliwość zrobienia kursu UDT

Lokalizacja

Gogolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób pragnących dołączyć do naszego zespołu w nowym zakładzie produkcyjnym w Gogolinie na stanowisko :

Magazyniera

Twoje zadania:

›        Ewidencja transakcji w magazynie;

›        Transport surowców i opakowań wewnątrz zakładu;

›        Kontrola stanu magazynowego oraz stały nadzór nad

›        realizacją dostaw;

›        Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości;

                                                                        Nasze oczekiwania:

›        Uprawnienia na wózki widłowe;

›        Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na magazynie;

›        Znajomość gospodarki magazynowej i obiegu dokumentów magazynowych;

›        Umiejętność pracy w zespole i sprawnego organizowania pracy;

›        Znajomość obsługi komputera;

                                                                        Dodatkowe atuty stanowią:

›        Znajomość modułu WM SAP;

›        Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;

                                                                        Co oferujemy:

›      Możliwość rozwoju zawodowego w nowopowstałym zakładzie;

›      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Zainteresowany?

Dla chętnych możemy przyuczyć na stanowisko magazyniera i opłacić kurs UDT.

Hengst Filtration Poland sp. z o. o.

ul. Waltera Hengsta 4

47-320 Gogolin

Zainteresowane osoby spełniające nasze wymagania prosimy o nadsyłanie ofert zawierających CV.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych Hengst Filtration Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gogolinie ul. Waltera Hengsta 4. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu, ich poprawiania lub usunięcia. Dane udostępnione w dokumentach aplikacyjnych przechowywane będą nie dłużej niż 12 miesięcy od daty złożenia CV.

Lokalizacja

Gogolin,

Opolskie

Opolskie, Gogolin
ID: 746800275