2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Magazynier/praca do 14 czerwca/ godz. pracy 10-18 pn-pt

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta, firmy w branży TSL, poszukujemy osoby na stanowisko magazynier

Lokalizacja Łazy (darmowy transport - przystanek WKD przy centrum)

!!Praca do 14 czerwca!!!

Nasza oferta:

  • umowa o pracę

  • grafik 10-18, poniedziałek-piątek

  • stawka 4242 zł brutto/mies. + dodatek frekwencyjny 2,45 do każdej przepracowanej godziny

  • premia za polecenie znajomego 350 zł brutto

Zadania:

  • sortowanie paczek

  • załadunek i rozładunek paczek do kontenerów

  • rozładunek samochodów

  • skanowanie przesyłek

Nasze oczekiwania:

  • praca wymagająca sprawności fizycznej

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pomocą OLX lub kontakt telefoniczny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918453130