2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Aniołki
Dodane 17 maja 2024

Majster Robót Bitumicznych, Gdańsk, Szczecin, Białystok

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jedna z największych firm budowlanych, powstała w latach sześćdziesiątych, działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym zatrudni na stanowisku:

Majster Robót Bitumicznych

Lokalizacja budów: północna część Polski (Gdańsk, Szczecin, Białystok)

Zadania:

·    Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót bitumicznych,

·    Koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,

·    Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,

·    Bieżące monitorowanie założonego budżetu,

·    Uczestnictwo przy negocjacjach i wyborze podwykonawców,

·    Prowadzenie dziennika budowy.

Wymagania:

·         Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe o profilu drogowym,

·         Znajomość specyfiki prac bitumicznych,

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Gotowość do pracy w delegacjach,

·         Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

·         Prawo jazdy kat. B.

·         Mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności drogowej lub mostowej.

Gwarantujemy:

·         Auto służbowe (również do użytku prywatnego) i inne niezbędne narzędzia pracy,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz dodatek mieszkaniowy – szczegóły do omówienia w trakcie rozmowy,

·         Sprawny proces rekrutacji on-line,

·         Ubezpieczenie na życie,

·         Prywatną opieka medyczną,

·         Platformę z benefitami My Benefit,

·         Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,

·         Możliwość rozwoju poprzez m.in. udział w szkoleniach,

·         Życzliwą, przyjazną atmosferę pracy,

·         Sprawny proces rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(malpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny - 518 215-122  (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Roboty Bitumiczne. Oddzwonię!

 Nr wpisu 13 471