2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białogard
Wioletta
Dodane 31 maja 2024

Mechanik BerlinerLuft. Teachnik Sp. z o.o.

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o., należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i systemów spawanych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: Białogard

Zadania:

- usuwanie awarii i usterek urządzeń i maszyn produkcyjnych

- wykonywanie przeglądów urządzeń i maszyn produkcyjnych

- konserwacja

- udział w pracach inwestycyjnych

Oczekujemy:

- wykształcenia kierunkowego

- uprawnienia energetyczne do 1kV

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w DUR

Oferujemy:

- wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

- miesięczną premię regulaminową do 20% wynagrodzenia zasadniczego

- świadczenia z ZFŚS (pomoc finansowa na święta, dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci)

- spotkania integracyjne

- prywatną opiekę medyczną

- Multisport

- nagrodę za polecenie pracownika

- nagrody jubileuszowe

- przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 918853727