2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdynia
  6. Montaż i serwis - Pogórze
Dodane 15 maja 2024

Mechanik / elektromechanik alternatory i rozruszniki

Wynagrodzenie

4 900 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Pogórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PSH Holland prężnie działająca w branży motoryzacyjnej prowadzi nabór na stanowisko: Elektromechanik.

Co proponujemy? Pełnoetatowe stanowisko w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie. Ponadto prywatną opiekę lekarską, multisport oraz kartę posiłkową. Każdy pracownik przechodzi szkolenie stanowiskowe w ramach którego zapoznaje się również z całym procesem produkcji. Ponadto szkolenia w obsłudze urządzeń diagnostycznych i w perspektywie praca z najnowszymi technologiami.

Wymagania: - doświadczenie w regeneracji rozruszników i alternatorów lub w elektromechanice ogółem.

Zakres obowiązków: diagnostyka, weryfikacja stanu podzespołów, przygotowanie ich do montażu w procesie produkcyjnym, montaż lub wymiana części w dostarczonych podzespołach. Ponadto dbanie o stan maszyn, narzędzi i ogólną gotowość stanowiska roboczego.

Informacje o firmie

Pos Service Holland to międzynarodowa firma działająca od 1992 roku, która prowadzi hurtową sprzedaż rozruszników i alternatorów. Posiadając oddziały w Holandii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Ukrainie, Chinach i na Tajwanie oraz przedstawicielstwa w kilku innych krajach, PSH obsługuje klientów na całym świecie.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Pogórze
ID: 865494131