2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gorzów Wielkopolski
GSC Sp. Z O.O.
Dodane 30 maja 2024

Mechanik Elektromechanik - GSC Gorzów Wielkopolski ASO MAN i Iveco

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mechanik / Elektromechanik /– GSC Sp. Z O.O. Autoryzowany Serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych MAN i Iveco

GSC Sp. Z O.O. Oddział Gorzów Wielkopolski ul. Podmiejska 15a

GSC Sp. z o. o. jest autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki MAN i Iveco. Poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik / Elektromechanik pojazdów ciężarowych i dostawczych,

Miejsce wykonywania pracy Gorzów Wielkopolski ul. Podmiejska 15a

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa serwisowa samochodów dostawczych, ciężarowych marki MAN, IVECO, oraz inne marki pojazdów

  • Bieżąca obsługa / naprawa naczep i przyczep pojazdów

  • Przeglądy serwisowe, naprawy główne silników, układów napędowych, diagnostyka, naprawy specjalistyczne

Twoje mocne strony:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodów ciężarowych oraz praktycznej znajomość technologii napraw,

  • Wykształcenia w zakresie mechaniki/ elektromechaniki samochodowej,

  • Prawa jazdy kat. B (Twoim dodatkowym atutem kat. C)

  • Wiedzy z zakresu budowy pojazdów ciężarowych oraz zagadnień serwisowych,

  • Pracy wysokiej jakości oraz chęci dalszego doskonalenie zawodowego,

  • Pracowitości i poczucia odpowiedzialności,

  • Solidności, zaangażowania i aktywnej postawy,

  • Umiejętności pracy w zespole,

W naszym zespole zyskujesz:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie w rozwoju

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIBAS SERVICE CENTER SP Z O.O. ul. Wawelska 117, 64-920 Piła dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna poniżej:

Kto jest Administratorem Twoich danych?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest GIBAS SERVICE CENTER SP Z O.O. ul. Wawelska 117, 64-920 Piła („Administrator”).

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 644542149