2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śródmieście
Dodane 29 maja 2024

Mechanik samochodowy Pomocnik mechanika

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:

·         obsługa okresowa pojazdów samochodowych

·         weryfikacja i naprawa pojazdów samochodowych

·         podstawowa wiedza związana z diagnostyką komputerową

·         dbałość o powierzone mienie oraz zachowanie porządku w miejscu pracy

·         przestrzeganie regulaminów i przepisów związanych z bezpieczeństwem pracy

Wymagania:

·         wykształcenie mechaniczne minimum zawodowe

·         prawo jazdy kategorii B

·         minimum staż lub praktyka w zawodzie mechanika samochodowego

·         gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

·         zaangażowania i nastawienia do pracy w zespole

·         osiąganie zalecanego przez importera poziomu wyszkolenia zwieńczonego odpowiednim certyfikatem

·         opcjonalnie uprawnienia energetyczne SEP do 1kV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 690968702