2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Grunwald
Grafton Recruitment
Dodane 27 maja 2024

Młodszy/a Księgowy/a

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, firmy z branży e-commerce/retail, która od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Młodszej Księgowej / Młodszego Księgowego.

Obowiązki:

  • Księgowanie i rozliczanie operacji gospodarczych (m.in. faktur kosztowych, inwestycyjnych);

  • Analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych w obrębie rozrachunków;

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Księgowanie i rozliczanie faktur walutowych;

  • Wsparcie procesu dokonywania płatności i księgowanie wyciągów bankowych;

  • Wsparcie zespołu księgowości w codziennych zadaniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe minimum średnie (finanse, rachunkowość, kontroling),

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku ,

  • Znajomość i śledzenie zmian przepisów VAT, CIT oraz ustawy o rachunkowości,

  • Dobra znajomość MS Excel,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i skrupulatność,

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość obsługi programu Teta lub innego systemu klasy ERP,

  • Doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Benefity:

  • Udział w projektach gwarantujących ciągły rozwój zawodowy,

  • Dofinansowania kursów, szkoleń,

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie,

  • Dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych,

  • Spotkania integracyjne,

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919575727