2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Płochocin
Dodane 06 maja 2024

Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych

Lokalizacja

Płochocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PERI Polska to wiodąca spółka międzynarodowego koncernu - lidera w zakresie deskowań, rusztowań i doradztwa technicznego. Na rynku polskim obecni jesteśmy od 30 lat i zatrudniamy blisko 500 osób na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy odpowiednich Kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Centrala firmy w Płochocinie k/W-wy

Główne zadania na Twoim stanowisku:

  • ·       prowadzenie pracowniczych akt osobowych,

  • ·       pomoc przy obsłudze płacowej pracowników oraz zleceniobiorców,

  • ·       obsługa systemu kadrowo-płacowego Macrologic, SAP SF oraz programu Płatnik,

  • - współpraca w przygotowywaniu raportów i zestawień na potrzeby spółki oraz

    instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PPK, PFRON),

  • ·       opieka nad zakładką Działu Personalnego w Intranecie.

Nasze oczekiwania:

  • ·     doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku min. 1 rok,

  • ·     znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

  • ·     Obsługa programu MS Office ( w tym MS Excel),

  • ·     dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1-B2) – warunek

    konieczny,

  • ·     umiejętność organizacji pracy własnej,

  • ·     dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w codzienne

    obowiązki,

  • ·     łatwość nawiązywania kontaktów i nastawienie na współpracę,

  • ·     znajomość obsługi platformy SAP SF będzie atutem,

mile widziane zainteresowanie obszarem HR – IT.

Oferujemy:

  • ·     przyjazną atmosferę pracy w kompetentnym i dynamicznym zespole,

  • ·     możliwość brania udziału w ciekawych projektach, również międzynarodowych,

  • ·     podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy,

  • ·     pakiet benefitów – ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki

    języka angielskiego,

  • ·     bistro pracownicze, świeże owoce,

  • ·     bezpłatny transport pracowniczy z Warszawy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Płochocin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płochocin
ID: 915481583