2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Piaseczno
Dodane 28 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pajenta CMP Piaseczno (stomatologia)

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjenta (stomatologia)

Miejsce pracy: Piaseczno, Ul. Puławska 49

Twoje zadania:

  • Osobista i telefoniczna obsługa pacjentów stomatologicznych

  • Archiwizacja dokumentacji medycznej

  • Rejestracja pacjentów na konsultacje i badania

  • Przygotowywanie druków medycznych

  • Ścisła współpraca z telefonicznym Centrum Rezerwacji Wizyt, lekarzami i pielęgniarkami

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy do 100h w miesiącu

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia, komunikatywności

  • Chęci do pracy z ludźmi, udzielania pomocy i wsparcia pacjentów

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w soboty

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenię

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet opieki medycznej

  • Platformę Benefitową

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

  • Grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb

  • Kompleksowy program szkoleń wdrażających

  • Program poleceń pracowniczych oraz program inicjatyw, dzięki którym możesz dostać dodatkową gratyfikację

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918692418