2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Chorzów
Dodane 15 maja 2024

Montażysta - monter urządzeń modułowych/wentylacji

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Nasza firma od ponad 20 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem lakierni przemysłowych i serwisów blacharsko-lakierniczych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem europejskich producentów urządzeń.

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko: montażysta - monter

Miejsce pracy: delegacje w tygodniu na terenie kraju. Weekendy w domu.

Zatrudnienie: Umowa o Pracę na pełny etat, wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania.

Twoje obowiązki:

  • Praca w zespole polegająca na montażu urządzeń u klienta.

  • Praca wyjazdowa na terenie kraju.

Oczekujemy:

  • Zdolności manualne, umiejętność pracy z narzędziami i elektronarzędziami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w trakcie pracy i dbałość o szczegóły

  • Gotowość do pracy w delegacjach (na terenie kraju)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem jest znajomość instalacji elektrycznych, uprawnienia SEP

  • Mile widziane doświadczenie przy montażu podobnych urządzeń / systemów wentylacyjnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat i stabilne zatrudnienie w firmie działającej od 20 lat na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne do umiejętności i zaangażowania w pracy

  • Zakwaterowanie w delegacjach i dieta na pokrycie kosztów wyżywienia

  • Szkolenie od podstaw w terenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Ciekawą, niemonotonną pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie

  • Samochód służbowy (dla zespołu montażowego)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Dziękujemy za przesłane CV. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918522396