2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Buk
Dodane 30 maja 2024

Monter instalacji sanitarnych (Wentylacja Klimatyzacja Chłodnictwo)

Wynagrodzenie

4 680 - 9 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Buk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Monter urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Miejsce pracy: Buk/Dobieżyn

Opis stanowiska:

Do obowiązków będzie należało:

- Montaż instalacji sanitarnych (klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje wody lodowej, wentylacja)

Wymagania:

- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- Dobra organizacja pracy

- Mile widziana doświadczenie w branży

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- Ciekawą pracę

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z wyrażeniem następujących zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klimaltech sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Jednocześnie zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez Kancelarię Klimaltech sp. z o.o. dla celów tej oraz przyszłych rekrutacji.

Jednocześnie informujemy, że zgoda na wykorzystywanie Pana/Pani danych osobowych do celów rekrutacji jest dobrowolna i ma Pan/Pani prawo do odwołania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie poprzez wysyłanie takiego żądania na adres: biuro[at]klimaltech.pl

Lokalizacja

Buk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Buk
ID: 662206793