2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Martyna Doktorska
Dodane 27 maja 2024

Asystent ds. logistyki

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby, która dzięki dobrej znajomości języka angielskiego będzie mogła rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej pracy w świetnej, międzynarodowej atmosferze.

Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej, masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe, a może właśnie takiego poszukujesz?

Zaaplikuj już dziś i dołącz do zespołu profesjonalistów naszego Klienta - amerykańskiego międzynarodowego koncernu produkującego artykuły gospodarstwa domowego!

oferujemy

  • pracę na pełen etat w systemie hybrydowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kafeteria
  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • dbanie o work life balance i atmosferę w środowisku pracy

zadania

  • pomoc w przetwarzaniu zamówień, reklamacji
  • rozwijanie skutecznej komunikacji i relacji z klientami w celu ułatwienia skutecznej realizacji zamówień i faktur
  • współpraca z lokalnymi zespołami ds. rozwoju klienta i logistyki w celu zbadania i rozwiązania problemów związanych z zarządzaniem zamówieniami i dostawą
  • wspieranie i egzekwowanie wszystkich zasad sprzedaży
  • zapewnienie, że wszystkie faktury są prawidłowo przetwarzane do dokumentu rozliczeniowego w SAP

oczekujemy

  • statusu studenta bądź absolwenta studiów wyższych
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B1/B2)
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i koordynacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do nauki i rozwoju
  • doświadczenia w obsłudze klienta - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919594545